Pages

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

22 Kasım 2012

Son okuyup begendiklerim..

Eskiden tam bir kitap kurduydum..sonra dönem dönem hiç okuyamaz oldum...bazen sardırıyorum arka arkaya bir sürü kitap okuyup bitirebiliyorum bazen de elime alasm gelmiyor..

Son 2 aydır geceleri uyumadan bir de sabah uyandıgımda bir yarım saat kadar okudugum kitaplarımı sizle de paylaşmak istedim..


En son Perihan Mağden'in 'Yıldız Yaralanması' kitabını okudum ve ben çok ama çok begendim...sürükleyici ..psikolojik ayrıntıları çok fazla ve benim çok hoşuma gidiyor anlatım tarzı...karakterin gerçekten ne hissettiğini resmen içimde duyarak okudum..Tavsiye ederim:)

Grinin Elli Tonu bir üçlemenin ilk kitabı..bana gençlik yıllarımda çok okudugum Beyaz Dizi'leri anımsattı:)) Eğlencelik ve kolay okunan bir kitap ama okunmasa da olur...

NOT: Bazı fotolarım insatgramdan yüklemece :) Instagram hesabım ise rengint ;)
Haruki Marukami bu sene keşfedip sevdiğim bir yazar oldu.. İmkansızın Şarkısı ilk okudugum kitabıydı ama sanırım Sahilde Kafka'yı daha cok sevdim:) Dili çok sürükleyici ve hayal gücü beni hayran bıraktı..Chattam'ı çok sevenler varmış...ben onu da yeni keşfettim...İyi bir gerilim kitabı...fakat bazı yerleri cidden çok vahşiydi..Okurken gözlerimi kapatasım geldi:)))


Zülfü Livaneli'ye bayılırım...hem müziğine hem kibarlığına hem edebi gücüne..Son Ada bence mutlaka okunmalı...onu da zevkle 2 gece de okuyup bitirdim,hatta şimdi annemde:)


Sizler neler okuyorsunuz?
 Bütün tavsiyelere açığım...Genelde kitaplarımı netten D&R'dan alıyorum %25 de indirim iyi bir oran:)
Kucak dolusu sevgiler 

5 yorum:

gülçin dedi ki...

Murakami'lerin tamamını okumalısın bence, çok ilginç bir yazar. Chattam'ları ben Grange ile hemen hemen aynı zamanlarda okumuştum, benzer tarzları var. Livaneli'nin favori kitabıysa bana göre Serenad ve Leyla'nın Evi, okumadıysan öneririm. Perihan Mağden'in kitabını fuardan aldım, bu yılın en iyi kitaplarından biri olduğunu okudum hemen her yerde, o acayip kapağa rağmen, merak ediyorum bende.

kitap fuarından aldığım onca kitap arasında Şule Gürbüz'e başladım ben şimdi, Coşkuyla Ölmek isimli öykü kitabını okuyorum. gene oynuyor insanların algısıyla, ince ince mizahıyla.

bizi www.neokudum.com adresinden takip ediyor musun?

sevgiler.

Girls On Blog dedi ki...

Gülçin merhaba :) Murakamileri sıraya koydum evet..hoşlandım ondan gerçekten ilginç..
Serenad ve Leyla'nın evi benim de favorilerim...Serenad'ı ikinci kere sindirerek okumak da istiyorum:))
Şule Gürbüz hiç okumadım şimdiye dek ama listeme ekliyorum....siteden de habersizdim şimdi oraya gidiyorum:)
Kucak dolusu sevgiler ve güzel yorum için teşekkürler:)
Rengin

seolara dedi ki...

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
www.cay-makineleri.com

seolara dedi ki...

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
tost makinası
döner makinası
çay kazanları
Endüstriyel Mutfak
sanayi tipi
çay makinası
remtamutfak.net
Remta Döner Makinası
Remta çay kazanı
sanayi tipi çay makinesi
sanayi tipi tost makinesi
elektrikli ızgara
endüstriyel
film izle
film izle
cerciko.com

seolara dedi ki...

Paylaşımlarınız harika ilgiyle takip ediyorum. Başarılar.
http://www.remtamutfak.com - Çay Kazanı - Çay Makinaları - Semaver - Tasarruflu Çay Makinesi - Döner Makinası - Tost Makinesi - Fritöz - ızgara - meyve suyu soğutucusu - portakal sıkma makinesi - Sıcak Çikolata Makinesi - Waffle Makinesi - Portakal Sıkacağı - Çorba Kazanı - Kahve Makinesi - Su - Süt Otomatı - Sosis Makinesi - Krep Makinası