Pages

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

25 Ocak 2007

Uzun araların insanı oldum ben

Sanırım 2006 ın en hızlı ve en yorucu ayını geride bırakıp anca kendime geldiğim günler yeni başlıyor.Ayrıca umuyorum ki bu kadar uzun aralar vermek zorunda kalmıyacağım bir daha. Son halleri özetle geçiyorum: yılbaşı ve bayram günlerini dükkanda ustaların başında bazı gün sabahlayarak ne bayramı ne seyranı anlamadan geçirdik. Tahmin edersiniz ki son derece yorucu ve stresliydi.Bu usta milletinin hiç mi sözünde duranı işini layığıyla yapanı yoktur ki?.İnşaat işlerinde hiç anlamazdım şimdi nerdeyse anlamadığım şey kalmadı.Sıkıntılı kısımları kısa kesiyorum tüm emeklerimize değdi.Herkesler beğendi bayıldı hatta. Fesat komşularımızın feleği şaştı. (Bu konuda acaip komik hikayeler var yazarım zaman zaman)mini bir kokteyl bile yaptık. Şimdi hiç dükkandan ayrılasımız gelmiyo.Personelin fikrini almak lazım tabi bu konuda:) En kısa zamanda fotografları da koyucam buraya. İstanbul'da yaşayan tüm baskül ailesi fertlerini de samimiyetle bekleriz efendim. Bu arada bi coşku bi şevk bi araştırmalar yemeklerimiz zaten güzeldi ama harbiden süper şeyler yapar olduk.Aslıyla beraber araştırma yapıp yöresel yemeklerden tutun da değişik soslara kadar herbişiler var.Müşteriler memnun biz memnun. Kötü tarafı ise acaip yükün altına girdik. Borcumuz harcımız çok .Allah sağlık versin de çalışır öderiz diyoruz. Bence ben diyet güncesi lafını burdan kaldırmalıyım zira gördüğünüz gibi diyet rejim vs gibi hiç bi laf etmişliğim yok. Çünkü yapmıyorum:( Kaç kiloyum bilmiyorum .Bunlarla ilgili yazasım da yok şu anda...Herkese iyi günler:)

6 yorum:

tonton dedi ki...

İŞyerini biraz tanıtsan, iki hafta sonra ist a gelmeyi planlıyorum, mümkün olursa uğramak, tanışmak isterim

butterfly35bucuk dedi ki...

Çok sevindim canım, çok merak ediyorum sizin restaurantı. Resimlerini çekip koysan ne güezl olur. Ben blogumu şifreledim sadece benim istediğim kişiler okuyabiliyor. Mail adresini gönderirsen seni de eklemek isterim tabii sen de istersen (butterfly35bucuk@hotmail.com)

Girls on blog dedi ki...

tonton sayfanı açamadım..bende seni okumayı isterim.
butterflycım sana mail atıyorum bana da davetiye yolla lütfen. Resimleri de en kısa zamanda ekliycem.Sevgiler

Guffy dedi ki...

Ben de bekliyorum resimlerini. Mutlaka gelmek isterim.

Girls on blog dedi ki...

Guffycim mutlaka beklerim.Mail adresini yazar mısın bana? Benimki direk adım soyadım ondan yazamıyorum buraya :) Yanlış hatırlamıyosam yerlerimiz yakındı.Bir öğlen gelirsen sevinirim gerçekten..ya da arzu ettiğin zaman...

Girls on blog dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.